Megadeth gwiazdą Wargaming Metal Fest!

Wargaming z dumą ogłasza elektryzującą współpracę z legendarną kapelą metalową – Megadeth.

Wydarzenie muzyczne o nazwie Metal Fest wniesie do rozgrywki piorunującą moc metalu w aż czterech grach: World of Tanks Modern Armor, World of Tanks Blitz, World of Warships i World of WarshipsLegends. Festiwal Metal Fest będzie prawdziwą celebracją tego gatunku muzycznego, która wprowadzi do gry głosy członków zespołu – frontmana Megadeth, Dave’a Mustaine’a, Jamesa Lomenzo, Dirka Verbeurena oraz Kiko Loureiro. Dodatkowo, do gier dodany zostanie szereg przedmiotów kosmetycznych, w tym czołgi i okręty, misje i wyzwania, zintegrowane utwory i wiele więcej.

Zobacz również: Pikmin 4 – recenzja gry. Najlepsza odsłona serii? Oj, zdecydowanie!

Kluczowym elementem współpracy jest wprowadzenie do gry ikonicznej maskotki zespołu, Vica Rattleheada, który zaliczy swój debiut w grze wideo dzięki przeniesieniu go do gry w pełnym trójwymiarowym wydaniu i unikatowemu udźwiękowieniu.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze