Premiera Moving Out 2 już dzisiaj!

Kontynuacja gry SMG Studio jest już dostępna, a gracze będą musieli mieć F.A.R.T-a, mierząc się z chaosem w wieloosobowej rozgrywce międzyplatformowej na Nintendo Switch, PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4 i PlayStation 5.

SMG Studio, DevM games i Team17 Digital wypuściły dziś kooperacyjną grę Moving Out 2 na konsolę Nintendo Switch™, PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4 i PlayStation 5. Gra Moving Out 2, oferująca wieloosobową grę online, pozwala fachowcom z grupy F.A.R.T wyjść poza granice swojego wymiaru i przejść do multiwersum, gdzie poradzić sobie będą musieli z futurystycznymi meblami, dziwacznymi ozdobami i rozszalałymi zwierzętami gospodarczymi, zachowując przy tym jednak spokój i transportując prawie wszystko w jednym kawałku.

Zobacz również: Moving Out – recenzja. Było gotowanie, było remontowanie – czas na przeprowadzki!

Wszystko jest spakowane poza tym jednym, zupełnie nowym zwiastunem premierowym

Główne cechy gry:

  • Lokacja, lokacja, lokacja: podróżuj po multiwersum i pokonuj nowe poziomy i łamigłówki, które stawiają F.A.R.T-ów przed największym jak dotąd wyzwaniem związanym z przeprowadzkami.
  • Ciąg dalszy kooperacji: Gracze mogą zmierzyć się z “Moving Out 2” solo lub ze znajomymi (lub wrogami) w kooperacji online zarówno na kanapie jak i międzyplatformowo.
  • Tryb wspomagania: W Packmore mile widziani są wszyscy, z różnymi umiejętnościami; dzięki trybowi wspomagania możliwości (i zabawa) są nieograniczone!
  • Zwariowane postacie: Moving Out 2 zawiera zupełnie nowe postacie fachowców od przeprowadzek, które będą zarówno oczarowywać, jak i przerażać.

Oprócz cyfrowej wersji gry we wszystkich formatach, Fireshine Games będzie dystrybuować fizyczne wersje na konsole Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, i Xbox Series X|S & Xbox One.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze