Renata Becla w debiutanckim singlu Widok z Mostu z tekstem Anny Wyszkoni!

Jest wokalistką i perkusistką z okolic Wrocławia – mowa tu o Renacie Becli, która wydała właśnie swój debiutancki singiel zatytułowany Widok z Mostu. Piosenka powstała we współpracy z wytwórnią Delphy Records, a słowa do niej napisała sama Anna Wyszkoni. Widoku z Mostu posłuchać można już w streamingu i na kanale YouTube artystki.

W warstwie instrumentalnej pierwszego solowego utworu Renaty Becli wiodącą rolę odgrywają brzmienia gitary elektrycznej i syntezatora. Za kompozycję muzyki do Widoku z Mostu odpowiedzialni są: Krzysztof Jarosz i multiplatynowa przedstawicielka polskiej sceny rozrywkowej – Anna Wyszkoni, która stoi także za warstwą liryczną nagrania.

Zobacz również: Half Alive – LIVE FROM CHICAGO – recenzja płyty

Piosenka Widok z Mostu opowiada o uczciwości i ostrożności w relacjach międzyludzkich. Ufność może prowadzić do pięknych chwil, ale też może skrywać pułapki manipulacji. Przesłanie więc jest jasne: warto doceniać stare przyjaźnie i ostrożnie podchodzić do nowych znajomości, bo nie zawsze intencje są klarowne. Historia przedstawiona w tekście, to podróż od początkowej nieufności do pełnego zaufania, a potem niestety, do konfliktu wywołanego manipulacją. Utwór ma na celu uświadamiać, że manipulacja może występować w najróżniejszych sytuacjach, nie tylko w miłości czy pracy, ale też w rodzinie. 

– dodaje wokalistka.

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze