Viaplay – co nas jeszcze czeka w sierpniu?

Ponad 2,000 minut pełnych akcji trafi na Viaplay jeszcze w sierpniu. NCIS: Hawaje, najnowszy sezon S.W.A.T. i wiele więcej!

Już w sierpniu obszerna biblioteka seriali i filmów na platformie streamingowej Viaplay zostanie wzbogacona o kolejne hitowe produkcje, idealne dla fanów kryminalnych historii pełnych wartkiej akcji. To ponad 2,000 minut wyjątkowej rozrywki na wyciągnięcie ręki. Agenci NCIS tym razem przeniosą się na słoneczne Hawaje, gdzie staną w obliczu nowych, trudnych wyzwań. Inną nowością będzie szósty sezon serialu S.W.A.T., który poruszy tematykę zarówno zawodowych, jak i prywatnych wyzwań komandosów słynnej jednostki specjalnej. Ale to nie wszystko! Na Viaplay pojawią się też dwa filmy z serii S.W.A.T., czyli Miasto w ogniu i Oblężenie. Wszystkie wspomniane treści będą dostępne na platformie streamingowej już w sierpniu!

Zobacz również: Najlepsze filmy lat 90-tych

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze