Chłodno z nowym utworem Tańcz(my)

Chłodno w swoim charakterystycznym stylu otwiera drzwi do świata miłości, inspirując słuchaczy do refleksji nad własnymi uczuciami i relacjami. Singiel Tańcz(my) ukazuje zarówno piękne, romantyczne chwile, jak i trudne, wymagające wysiłku momenty, które stanowią nieodłączną część prawdziwej miłości.

Utwór jest już trzecią piosenką zapowiadającą debiutancki album duetu. Chłodno o utworze:

Jest to bardzo enigmatyczny obraz… intymnej relacji. Widzimy w tym obrazie ujęcie najgorętszych chwil historii dwojga kochających się ludzi, splątanych taneczną pasją. Tańcz(my) przypomina o tym, że prawdziwa miłość to ciągły taniec pełen zaangażowania, podobnie jak para tańcząca na scenie – z pełnym oddaniem, wbrew wszelkim trudnościom, wiedząc, że dla tej jedynej miłości warto poświęcić wszystko.

Chłodno to duet dwojga przyjaciół ze Śląska, Julki oraz Szymona, który powstał we wrześniu 2019 roku. W swoich utworach łączą nostalgiczne ciepło letnich wieczorów wraz z melancholijnym wydźwiękiem jesieni. Dwie różne perspektywy, dwie różne dusze, ale w ich muzyce łączą się w jedno.

W osobistych tekstach Chłodno zawsze zostaje miejsce na niedopowiedzenie. Muzyka, którą tworzą to połączenie akustycznych brzmień z elektroniką, która jest nastrojowa i bardziej skłania do rozmarzenia, niż do tańca. Choć z pewnością nie można mówić jeszcze o ostatecznej wersji Chłodno.

Zobacz również: Half Alive – LIVE FROM CHICAGO – recenzja płyty

Obrazek wyróżniający: fot. Mateusz Stepien // Agora Muzyka // materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Natalia Banaś

Nie umie pisać o sobie, bo zawsze zapomina coś o sobie dodać. Kobieta wielu zainteresowań i zajęć, ale popkultura zawsze pozostaje na jednym z pierwszych miejsc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze