Maestro – nowy film Netflixa z pierwszym zwiastunem. Bradley Cooper z główną rolą

Netflix opublikował pierwszy oficjalny teaser do filmu Maestro. Kiedy produkcja trafi na platformę streamingową i o czym będzie?

Maestro to nowy dramat biograficzny od Netflixa, który skupi się na zdobyciu jak największej ilości nagród. Jego premierę otrzymamy w sezonie licznych nominacji do m.in. Oscarów oraz późniejszych BAFTA. Zadebiutuje podczas Festiwalu FIlmowego w Wenecji 2 września, gdzie już wtedy będzie miał szansę na zdobycie pierwszej nagrody – Złotego Lwa. W tym samym czasie swoją premierę będzie miał we wszystkich kinach na całym świecie, a zaledwie kilka miesięcy później, bo już 20 grudnia trafi na Netflixa.

Zobacz również: Demeter: Przebudzenie zła – recenzja filmu

Film Maestro przedstawi historię legendarnego amerykańskiego dyrygenta, kompozytora i pianisty – Leonarda Bernsteina. Głównym wątkiem produkcji ma być jednak nie muzyka, a relacje artysty z żoną i jego niekryty homoseksualizm. W główną rolę wcieli się Bradley Cooper, a w jego małżonkę Felicię – Carey Mulligan. Oprócz tej dwójki w filmie zobaczymy również takich aktorów jak: Matt Bomer, Maya Hawke, Sam Nivola, Miriam Shor, Michael Urie oraz Sarah Silverman. Cooper jest również reżyserem całej produkcji, współautorem scenariusza, który przygotował przy pomocy Josha Singera oraz producentem. Oprócz niego producentami są jeszcze m.in. Martin Scorsese i Steven Spielberg, którzy sami mieli kiedyś w planach zająć się reżyserią ów biografii.


Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe / Netflix


https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze