Space Mechanic Simulator debiutuje na Steam

Polski symulator kosmicznego mechanika po wielu latach lotu wylądował na planecie Steam. Jej mieszkańcy mają mieszane opinie co do przybysza.

Polskie symulatory nie byłyby takie same, gdyby nie Playway, wydający je na potęgę. W przeciągu ostatnich 3 lat wydał ich aż 24! Do tego grona dołączył Space Mechanic Simulator. Jak sama nazwa sugeruje, w grze wcielamy się w mechanika obsługującego stacje kosmiczne. Naszym zadaniem będzie więc odnajdywanie usterek i usuwanie ich. Oprócz ręcznego naprawiania przeróżnych elementów będziemy sterować łazikiem, który pomoże nam przy niektórych problemach.

Zobacz również: The Last Of Us – recenzja serialu [DVD]

Gra warszawskiego studia Rapid Deer Games nie cieszy się dużą popularnością. W szczycie jednocześnie bawiły się 82 osoby według strony SteamDB. Choć trzeba tu nadmienić, że sam projekt nie jest duży i nie celował w setki tysięcy graczy. Ci, którzy zdecydowali się na zakup, zdają się być niezbyt zadowoleni, co przekłada się na 66% pozytywnych ocen Space Mechanic Simulator z 56 recenzji. Wytykano przede wszystkim źle zaprojektowane sterowanie, sporą liczbę wizualnych błędów czy niedotrzymane obietnice przedstawione przez studio we wczesnym dostępie do gry.

źródło obrazka: materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze