Szybcy i Wściekli 10 – kiedy premiera na DVD, Blu-ray i 4K UHD?

Dziesiąty film z sagi, rozpoczyna ostatnie rozdziały jednej z najbardziej znanych i popularnych franczyz kinowych na świecie, która trwa już trzecią dekadę i nadal dostarcza najlepszej rozrywki. Szybcy i wściekli 10 już od 24 sierpnia na 4K UHD, Blu-ray™ i DVD oraz w kolekcjonerskim wydaniu 4K UHD Steelbook.

W ciągu wielu misji i wbrew przeciwnościom losu Dom Toretto (Vin Diesel) i jego rodzina przechytrzyli i prześcignęli każdego wroga na swojej drodze. Teraz muszą stawić czoła najgroźniejszemu przeciwnikowi, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia: przerażającemu wrogowi wyłaniającemu się z cieni przeszłości. Napędzany chęcią zemsty Dante jest zdeterminowany by zniszczyć wszystko i wszystkich, których Dom kocha.

Zobacz również: Szybcy i Wściekli 10 – recenzja filmu. Niedzielno-obiadowe kino akcji

W filmie z 2011 roku – Szybcy i wściekli 5 Dom i jego ekipa pokonali brazylijskiego bosa narkotykowego Hernana Reyesa i zdziesiątkowali jego imperium. Nie wiedzieli wtedy jednak, że syn Reyesa, Dante (Jason Momoa), był świadkiem tego wszystkiego i że następnych 12 lat spędzi opracowując plan zemsty, by zmusić Doma do zapłacenia najwyższej ceny. Czas się wypełnił i godzina zemsty nadeszła. Plan Dantego uderza w całą rodzinę Toretto. Niedawni sojusznicy znikają, a starzy wrogowie znowu stają na ich drodze. W końcu też Dom odkrywa, że ostatecznym celem planowanej zemsty Dantego jest jego własny 8-letni syn.

Seria Szybcy i wściekli jest światowym fenomenem trwającym już od ponad dwóch dekad, a każdy nowy film poprzedzony jest niecierpliwym wyczekiwaniem fanów. Na przestrzeni lat seria ewoluowała od filmów o ulicznych wyścigach do epickich rozmiarów opowieści o napadach i szpiegowskich intrygach, ale przy tym wszystkim nigdy nie straciła swojego prawdziwego DNA: szybkich samochodów, ekscytującej akcji i oczywiście rodziny. W najnowszym filmie rozpoczynającym końcową fazę serii, fani mogą spodziewać się wszystkich tych elementów, a także wiele więcej.

Film Szybcy i wściekli 10 zadebiutowało w polskich kinach 19 maja. Już 24 sierpnia ukaże się w wydaniach 4K UHD, Blu-ray™ oraz DVD, a także specjalnym wydaniu 4K UHD Steelbook.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze