GORD wyłonił się z ciemności i pojawił się na PC oraz konsolach

Zamknij bramy i wkrocz do bezwzględnego świata pierwotnych bogów i wiecznej ciemności inspirowanego współczesnym folklorem słowiańskim. Gra już jest dostępna na platformach Steam, GoG,  PlayStation®5 i Xbox Series X/S.

Covenant.dev i Team17 digital wypuściły na Steam, GoG PlayStation®5 i Xbox Series X|S grę strategiczną Gord w stylu dark fantasy. Poszukiwacze przygód i wędrowcy mogą zamówić cyfrową, a także fizyczną edycję standardową lub Deluxe*, z których ta druga zawiera dodatkowy scenariusz “Hold Your Ground” dla trybu “Własny Scenariusz” gry, oryginalną ścieżkę dźwiękową oraz art book ukazujący drogę, jaką przeszli twórcy, by urzeczywistnić mityczny i bezwzględny świat gry.

Zobacz również: Gord – recenzja gry. Od zera do słowiańskiego osadnika

Gord, to stworzona przez zespół złożony z byłych twórców Frostpunka i Wiedźmina 3 gra strategiczna dla jednego gracza w mrocznym świecie fantasy, w której aby przetrwać musisz budować, ale aby zwyciężyć musisz pokonać ciemność za bramami. Wykonuj zagrażające życiu zadania w mrocznym świecie fantasy, zarządzając ludnością, której osobiste historie oraz dobrostan mogą zadecydować o losie twojego plemienia.

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze