Pełen polski dubbing klasycznego Gothica zmierza na konsolę Nintendo Switch!

THQ Nordic ma przyjemność ogłosić polskie wydanie pudełkowe klasycznego Gothica, które ukaże się na konsoli Nintendo Switch™ już 28 września tego roku. Ta edycja będzie skierowana specjalnie do polskiej społeczności graczy, zapewniając im wciągające wrażenia z ukochanego klasyka w ojczystym języku, w postaci zlokalizowanych napisów, głosów oraz interfejsu.

Zanurz się w mrocznych czasach i przygodach z doskonałą wydajnością oraz dostosowanym interfejsem użytkownika i sterowaniem. Klasyka powraca, pozostając bardzo dogłębnym RPG z żywą symulacją! Gothic, znany z emocjonującej rozgrywki w otwartym świecie i wciągającej fabuły, fascynuje graczy od pierwszego wydania. Dzięki tej dodatkowej edycji pudełkowej na konsolę Nintendo Switch, polscy gracze będą mieli okazję zanurzyć się w świat Myrtany jak nigdy dotąd, z całkowicie zlokalizowanym tekstem, glosami oraz elementami interfejsu.

Zobacz również: Gothic II Noc Kruka L’hiver 2.0 – recenzja moda. Magia wspomnień

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze