Tak będą wyglądały kluby w EA Sports FC 24

W nowej Fifie (przepraszam, EA Sports FC 24) nadchodzą spore zmiany. Doczekały się ich również kluby, które będą wyglądały teraz zgoła inaczej.

Studio EA Sports przygotowało garść zmian dla swojej nowej piłkarskiej gry. Wraz z kolejnymi dniami twórcy odsłaniają nowe karty. Ostatnio podzielili się z nami informacjami odnośnie do trybu kariery w EA Sports FC 24. Tym razem pokazali, jak będą działały kluby. Zatem co nowego znajdziemy w odświeżonym systemie klubów?

Zobacz również: Gord – recenzja gry. Od zera do słowiańskiego osadnika

Jedną z nowości będzie funkcja cross-play, dzięki której staniemy na boisku z graczami korzystającymi z innego sprzętu niż my, w tym z Nintendo Switcha. Nowością będzie także zmiana Club League – od teraz każdy realny rok będzie podzielony na sezony. Te zaś będą składały się z 3 faz: ligowej, awansu oraz pucharów. Twórcy usunęli także degradację w systemie rang, przez co gracze nie będą tracić punktów, a tylko je zyskiwać.

Zmiany dosięgły i sposób budowania popularności własnego klubu. Z każdym meczem będzie przybywać klubowi fanów, którzy przełożą się na większą reputację. Większa reputacja daje dostęp do lepszych i większych stadionów, przyciąga lepszych piłkarzy. Fani przyczynią się także do ulepszania sztucznej inteligencji naszej drużyny podczas meczów. Twórcy obiecali również szeroką możliwość modyfikowania wyglądu stadionów, jak i pro piłkarzy.

EA Sports FC 24 swą premierę będzie miał 29 września. Zadebiutuje na konsolach PS4, PS5, Xbox One oraz S/X, a także na Nintendo Switch.

źródło obrazka wyróżniającego: ea.com


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze