Amazon: dwa seriale skasowane z powodu strajku

Trwające strajki w Hollywood opóźniają produkcję filmów i seriali. Problemy dopadły również Amazon, który ogłosił anulację drugich sezonów dwóch seriali oryginalnych.

Skasowane produkcje to Peryfal oraz Ich własna liga. Pierwszy serial to opowieść science fiction, który premierował się jesienią 2022 roku. Drugi sezon znajdował się już w preprodukcji, jednak wiemy już, że nie powstanie. Ich własna liga, czyli serial historyczny o żeńskiej lidze baseballowej również nie doczeka się kontynuacji. Dlaczego Amazon rezygnuje z produkcji oryginalnych?

Zobacz również: Dobry omen – recenzja 2. sezonu. To nie może być koniec

Pierwotnie planowano kontynuację obu seriali, ale ze względu na strajk przewidywano opóźnienie produkcji o rok. Amazon stwierdził, że nie jest to opłacalne i ogłosił anulację mimo pozytywnych opinii zbieranych przez oba seriale. Choć oficjalne dane na temat oglądalności nie są udostępniane przez Amazona, to podobno osoby związane z projektami twierdziły, że niska oglądalność nie była problemem.

Obrazek główny: The Nerd Stash.

SHOUT AT THE DEVIL
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Anna Baluta

Jeśli nie odpisuje, to pewnie ogląda serial. Wykształcona amerykanistka, która z premedytacją zapisuje się na kolejne zajęcia z telewizji. Jak nie ogląda to czyta, słucha albumów, czasem przypomni sobie o studiowaniu i pracy - ale to w międzyczasie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze