Black Myth: Wukong na nowym gameplayu

Tradycyjnie od 2020 roku w każdy 20 dzień sierpnia dostajemy nowy materiał prezentujący produkcję studia Game Science w akcji. Tym razem jednak pochodzi on nie od twórców, tylko od dziennikarza.

Black Myth: Wukong otworzyło się dla chińskich (i tylko chińskich) graczy 20 sierpnia tego roku w postaci dema. I choć sami nie mamy możliwości w nie zagrać, to taką sposobność miał dziennikarz chińskiego oddziału IGN, Charles Young. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się nieco więcej choćby o trzech walkach z bossami w grze. Wśród nich są: gigantyczny chrząszcz, górska małpa i humanoidalny, napakowany tygrys.

Zobacz również: Gord – recenzja gry. Od zera do słowiańskiego osadnika

A tak na serio: wszystkie z postaci znamy z poprzednich zapowiedzi, więc żadna nie jest zaskoczeniem. Niemniej tym razem widzimy je nie w wyreżyserowanych filmikach, ale na faktycznym gameplayu. Dziennikarz zaprezentował na nim trzy różne style walki tytułowego Wukonga, specjalne umiejętności (jak np. zamrożenie przeciwnika w czasie), a nawet ukrytą walkę z bossem. Zresztą, zobaczcie sami. A jeśli wam mało, to gra pojawi się na tegorocznym Gamescomie)

Orientacyjną datę premiery Black Myth: Wukong twórcy ujawnili w przedziwnym filmiku, którą przewidują latem 2024 roku. Gra zmierza na PC’ty oraz konsole PS5 i Xbox Series S/X. Producentem i wydawcą jest chińskie Game Science. Co warte odnotowania, gra będzie przetłumaczona na 9 języków, w tym polski.

źródło obrazka wyróżniającego: epicgames.com


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze