Rebel zapowiada Beyond the Sun wraz z dodatkiem Liderzy nowej ery

Gdy Ziemia zmierza ku zagładzie, ludzkość może tylko patrzeć. Kolejna propozycja wydawnictwa Rebel na ten rok, Beyond the Sun, zadebiutuje już 13 września. Ruszyła przedsprzedaż.

XXIII wiek, Ziemia. Ludzkość stoi u progu zagłady na umierającej planecie. Frakcje, które do tej pory walczyły o władzę, zjednoczyły się, by stworzyć rozwiązanie, które pozwoli na znalezienie nowego domu wśród gwiazd. W tej rozbudowanej grze strategicznej wcielasz się w jednego z przywódców, którzy inwestują w badanie nowych technologii. Czy uda Ci się sprawić, by Twoja frakcja miała największy wkład w ten projekt?

Zobacz również: Printing Press – przedpremierowa recenzja gry planszowej

Wraz z grą podstawową do sprzedaży trafi rozszerzenie Liderzy nowej ery, wzbogacające ją o nowe technologie i usprawnienia, a także 20 liderów, których pozyskanie może się okazać kluczowe dla zrealizowania celów Twojej frakcji. Dodatek wprowadza również wariant solo, stanowiący ciekawe wyzwanie dla wszystkich fanów skutecznego planowania.

Źródło głównej grafiki: materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze