2001: Odyseja kosmiczna – OFFowy czwartek ze Storytel w Multikinie

31 sierpnia o godzinie 19.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki ze Storytel” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć kultowy film Stanley’a Kubricka 2001: Odyseja kosmiczna.

Stanley Kubrick był jednym z najwybitniejszych twórców w historii kina. Ten amerykański reżyser, scenarzysta, montażysta i producent filmowy urodził się 26 lipca 1928 roku w Nowym Jorku. W wieku 16 lat zaczął pracować jako fotograf dla magazynu “Look”. Nakręcił wiele obrazów, które na stałe weszły do klasyki, a w szkołach filmowych pokazywane są jako wzory do naśladowania. Arcydzieła Stanley’a Kubricka uchodzą za jedne z największych osiągnięć w dziejach X Muzy. Już 31 sierpnia na wielkim ekranie widzowie będą mogli podziwiać film science fiction 2001: Odyseja kosmiczna. Film dzieli się na trzy epizody, których akcja ma miejsce w różnych okresach historycznych i zakątkach wszechświata.

Zobacz również: Mów do Mnie – recenzja filmu. Mów do Ręki

Kadr z filmu
Kadr z filmu

„Łączy nas miłość do historii”. Pod tym hasłem Storytel i Multikino łączą siły, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich odbiorców. W ramach tej współpracy Storytel oferuje 25% zniżki na bilety do kina. Kody upoważniające do zniżki można pobrać na stronie www.storytel.com/pl/pl/c/offoweczwartki

Projekt „OFFowe czwartki ze Storytel” odbywa się w kinach sieci Multikino w każdy czwartek o godzinie 19.00. Podczas kolejnych projekcji w ramach cyklu widzowie będą mieli okazję zobaczyć: Cicha dziewczyna (7.09), Rodeo (14.09), Głowa do wycierania (21.09) oraz Saint Omer (28.09).

Bilety są do nabycia w kasie kina i na www.multikino.pl.

Źródło obrazka głównego: kadr z filmu.

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Katarzyna Jarczak

Tiara przydzieliła ją do Slytherinu. Kocha kino skandynawskie, a w szczególności duńskie. Do tego stopnia, że postanowiła się nauczyć tego języka. Jej celem jest przeczytanie manifestu Dogme 95 w oryginale. Dzień bez obejrzenia filmu lub odcinka serialu uważa za stracony. Uwielbia festiwale filmowe. Uprawia pole dance, a od niedawna gra na perkusji. W wolnych chwilach czyta książki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze