Czas na zadośćuczynienie: BLASPHEMOUS 2 JUŻ JEST!

Długo wyczekiwana kontynuacja studia The Game Kitchen już jest dostępna na Nintendo Switch™, PC, PlayStation®5, i Xbox Series X/S.

The Game Kitchen i Team17 Digital wypuściły dzisiaj morderczą Metroidvania Blasphemous 2 na  Nintendo Switch™, 1 PC, PlayStation®5, i Xbox Series X|S. Podążając za nowo przebudzonym Pokutnikiem, Blasphemous 2 wrzuca graczy z powrotem w niekończący się cykl życia, śmierci i zmartwychwstania, gdy stawiają oni czoła wrogom oraz mierzą się z niewyobrażalnymi wyzwaniami mającymi na celu powstrzymanie proroczych narodzin nowego The Miracle.

Gracz stanie do walki z trzema unikalnymi broniami do zdobycia i opanowania oraz z ulepszonym zestawem nowych narzędzi, koniecznych do tego, aby  przetrwać i eksplorować piekło na ziemi (oraz nie dać się wysłać z powrotem do grobu). Podczas przygody gracze będą zbierać rozsiane szczątki opowieści i odkrywać dawno zapomniane sekrety, raz za razem unikając ostatecznego uścisku śmierci.

Zobacz również:Disney Illusion Island – recenzja gry. Na rodzinne spędy z najmłodszymi jak znalazł

Cyfrowe edycje Blasphemous 2 są dostępne w sprzedaży detalicznej w cenie 29,99 EUR na wszystkich platformach. Fizyczne edycje Blasphemous 2 są dostępne w sprzedaży detalicznej w cenie 34,99 EUR na Xbox Series X|S i PlayStation 5 oraz 39,99 EUR na Nintendo Switch.

Kluczowe cechy:

  1. Odkryj bogaty nielinearny świat: czeka na ciebie seria urzekająco groteskowych krajobrazów, emanujących gotyckim urokiem i usianych bezlitosnymi pułapkami; nie ma złych wyborów, są tylko rachunki do wyrównania.
  2. Rozpętaj dziką walkę: Brutalne egzekucje i rozbudowane kombosy zapewniają nowe i niszczycielskie sposoby siania zniszczenia w miejscach, gdzie czyhają upiorne potwory
  3. Graj po swojemu: Blasphemous 2 zapewnia możliwość dostosowania i ulepszania podstawowego zestawu umiejętności Penitent One oraz wprowadza nowe unikalne bronie, które rozszerzają taktykę gracza
  4. Wygraj bitwy z bossami: W najciemniejszych zakątkach tej nowej, pokręconej krainy czekają wypaczeni bossowie z unikalnymi umiejętnościami walki

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze