Sierpniowe upały podgrzane podwójną premierą zespołu LOR!

Dwie premiery na jednym rożnie! Lor przedstawiają fizyczny album Panny Młode oraz klip do singla PAM PAM PAM!

To jak mógłby wyglądać dzień, gdyby mógł być trochę bliżej Ciebie” – wers z utworu PAM PAM PAM idealnie odzwierciedla stan wydawnictwa zespołu. Bo dziewczęta w imię oddania wobec swoich fanów opublikowały album Panny Młode w streamach już w maju, zapowiadając wersję fizyczną na połowę wakacji.

I tak nastał dzień, w którym wersja fizyczna może być już bliżej Ciebie! Do tej pory krążek był przedpremierowo dostępny podczas letnich koncertów zespołu. Natomiast od piątku – dla tych wszystkich, którzy jeszcze nie dotarli na koncert – płyta jest do przytulenia w największych sklepach muzycznych.

Zobacz również: Lor – Panny Młode – recenzja płyty 

Zespół Lor tworzą cztery młode dziewczęta – Paulina Sumera, Julia Skiba, Julia Błachuta i Jagoda Kudlińska. W swoim najnowszym albumie pokazują, że nie jest on jedynie zbiorem piosenek, ale także manifestem młodego pokolenia, chcącego zmieniać i kształtować świat na własnych zasadach.

I tak właśnie na swoich zasadach Panny Młode, szturmem trafiły na billboard Spotify Equal na Times Square w Nowym Jorku. Miesiąc później ogłosiły swoją jesienną trasę po 6 polskich miastach.

JESIENNA TRASA KONCERTOWA LOR

  • 20.10.2023 Wrocław, Bezsenność
  • 21.10.2023 Łódź, Klub SCENOGRAFIA 22.10.2023 Warszawa, Klub Niebo
  • 26.10.2023 Gdańsk, DRIZZLY GRIZZLY
  • 27.10.2023 Poznań, Blue Note
  • 28.10.2023 Kraków, Poczta Główna

BILETY NA JESIENNE KONCERTY

Obrazek wyróżniający: fot. Zuzanna Mazurek // materiały prasowe // Agora Muzyka 


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Natalia Banaś

Nie umie pisać o sobie, bo zawsze zapomina coś o sobie dodać. Kobieta wielu zainteresowań i zajęć, ale popkultura zawsze pozostaje na jednym z pierwszych miejsc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze