Killers of the Flower Moon – pierwsze plakaty do nowego filmu Martina Scorsese

Właśnie otrzymaliśmy pierwsze plakaty promujące najbliższy film Martina Scorsese. W rolach głównych m.in. Leonardo DiCaprio i Robert De Niro. Kiedy premiera Killers of the Flower Moon?

Killers of The Flower Moon (Czas krwawego księżyca) zadebiutuje w kinach na całym świecie już 20 października 2023 roku. Jest to kolejny film niepowtarzalnego Martina Scorsese, który odpowiada za reżyserię i ponadto za scenariusz, który stworzył wspólnie przy pomocy Erica Rotha. W rolach głównych jego nowej produkcji zobaczymy Leonardo DiCaprio, Roberta De Niro oraz Lily Gladstone. Ów film jest na tyle dobry, że otrzymał aż 9-minutowe owacje na stojąco podczas premierowego pokazu na Festiwalu Filmowym w Cannes.

Zobacz również: Zaginiony świat. Park Jurajski – recenzja książki.

Nowa produkcja Martina Scorsese to westernowy dramat kryminalny połączony z historią miłosną Ernesta Burkharta (DiCaprio) i Mollie Kyle (Gladstone). Oprócz wyżej wymienionej trójki aktorów na ekranie zobaczymy rownież: Jessiego Plemonsa, Tantoo Cardinal, Johna Lithgowa oraz Brendana Frasera.

Na przełomie XIX i XX wieku ropa naftowa przyniosła fortunę narodowi Osagów, którzy z dnia na dzień stali się jednym z najbogatszych regionów na świecie. Bogactwo tych rdzennych Amerykanów natychmiast przyciągnęło białych intruzów, którzy manipulowali, wymuszali i kradli Osagom tyle pieniędzy, ile mogli, zanim uciekli się do morderstw.

                                                                             – Oficjalny opis filmu


Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe / Apple

Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze