Mewtwo odciska piętno na Pokémon Scarlet, Pokémon Violet i Pokémon UNITE!

Ekscytujące, pełne akcji bitwy i ograniczone czasowo wydarzenia czekają w Pokémon Scarlet, Pokémon Violet i Pokémon UNITE! Sprawdź poniżej szczegóły niektórych nadchodzących wydarzeń:


Rzuć wyzwanie Mewtwo z Najpotężniejszym Znakiem w Pokémon Scarlet i Pokémon Violet!


Mewtwo, legendarny Pokémon, który podobno powstał z DNA Mew, pojawi się w 7-gwiazdkowych bitwach Tera Raid! Przygotuj się, aby na własne oczy zobaczyć przytłaczającą moc Genetycznego Pokémona — Mewtwo jest groźnym przeciwnkiem i ma Najpotężniejszy Znak, który to potwierdza!

Zobacz również: Pokemon Scarlet – recenzja gry

Wyróżniony Pokémon: Mewtwo z Najpotężniejszym Znakiem (Typ Psychiczny Tera)

Gdzie złapać: Black Crystal Tera Raid Battles

Harmonogram: od piątku 1 września 2023 r. o 1:00 czasu BST do poniedziałku 18 września 2023 r. o godzinie 12:59 czasu BST

mewto
materiały prasowe

Mega Mewtwo Y dołącza do Wyspy Aeos w Pokémon UNITE


17 sierpnia z okazji drugiej rocznicy Pokémon UNITE Mega Mewtwo Y zadebiutował na wyspie Aeos jako wszechstronny zawodnik walczący wręcz. Gracze mogą zobaczyć inną stronę Genetycznego Pokémona, uzyskując licencję Mewtwo Unite, która pozwala im uwolnić niesamowitą moc Mega Mewtwo Y!

Zobacz również: God of War Ragnarok – recenzja gry. Ojciec, syn i duch Sparty

Mega Mewtwo X specjalizuje się w podstawowych atakach wręcz i wzmacnianiu swojej obrony. Mega Mewtwo Y specjalizuje się w podstawowych atakach dystansowych i zwiększaniu swoich obrażeń. Chociaż to ten sam Pokémonem, odblokowują zupełnie inny styl gry, dzięki unikalnym różnicom w ich podstawowych atakach, ruchach i Mega Ewolucjach.

mewto
materiały prasowe

 

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze