Nowy singiel Niesłuchowskiego pt. Kto obroni

Po dobrze przyjętych pierwszych singlach pt. Bij (grudzień 2022) oraz Nieustraszony tchórz (marzec 2023), przyszedł czas na kontynuację – kolejny singiel, którego premiera już 29 sierpnia, nosi tytuł Kto obroni.

Nawiązuje on do tematyki dwóch poprzednich piosenek, ale w sposób bardziej delikatny i pełen nadziei. Mimo niepokojącego refrenu, jest to mimo wszystko pozytywna piosenka, która niejako wyśmiewa ludzkie nieracjonalne obawy i zwraca uwagę na to, że sami niepotrzebnie stwarzamy sobie wiele problemów.

Zobacz również: Belkin SoundForm Pulse – recenzja słuchawek

Niesłuchowski to wokalista, tekściarz, kompozytor i gitarzysta. Z muzyką poznał się bliżej, mając 17 lat. To wtedy dołączył do pierwszego zespołu i od tamtej pory śpiewał w kilku kolejnych z mniejszymi i większymi sukcesami. Przez kilka lat grał ze Skubasem. Zaśpiewał u boku Natalii Przybysz podczas koncertu MTV Unplugged. Napisał i nagrał chórki na solową płytę Kielicha (Lady Pank). Zagrał w sumie ponad 200 koncertów, m.in. na Woodstocku, Męskim Graniu 2019 w Warszawie i wiele innych. Wystąpił także w I edycji The Voice of Poland, gdzie zajął 3. miejsce, co umożliwiło mu napisanie i nagranie piosenki Nothing’s Wrong z Anią Dąbrowską.

Dziś ma 35 lat, pisze własne piosenki i występuje pod własnym nazwiskiem.

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze