Razer wznosi bijatyki na wyższy poziom na PS5 oraz PC – oto Razer Kitsune

Dzięki precyzyjnemu układowi przycisków z czterema ruchami i ultra responsywnym liniowym przełącznikom optycznym, Razer rozpoczyna nową erę sterowania w grach. Optyczny kontroler arcade, wyposażony tylko w przyciski, został specjalnie zaprojektowany dla esportowych zawodników.

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, ogłosiła dostępność Razer Kitsune, pierwszego w historii optycznego kontrolera arcade, wyposażonego tylko w przyciski i zaprojektowanego specjalnie z myślą o zmianie krajobrazu gier walki.

Razer Kitsune to odejście od konwencjonalnych kontrolerów. Urządzenie łączy dotykową satysfakcję korzystania z arcadowego panelu sterowania z najnowocześniejszą technologią przełączników optycznych Razera. Kontroler został starannie opracowany z myślą o wymaganiach graczy rywalizujących w grach walki, oferując im niesamowitą precyzję i doskonałą kontrolę nad przebiegiem starć. Obudowa Kistune jest przy tym smukła, co równocześnie pozwala na jego łatwe przenoszenie i ułatwia jego konfigurację i przechowywanie.

Zobacz również: Imagine Dragons – Mercury World Tour – relacja z koncertu

Dzięki Razer Kitsune odpowiedzieliśmy na wyjątkowe wymagania zawodników biorących udział w zawodach. To prawdziwa innowacja, jeśli chodzi o sterowanie w grach, która umożliwia graczom wykonywanie złożonych ruchów i reagowanie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, a wszystko to dzięki połączeniu układu przycisków i przełączników optycznych. Jesteśmy dumni, że opracowaliśmy Kitsune we współpracy z Capcom, aby zapewnić, że spełnia wszystkie przepisy obowiązujące podczas Capcom Pro Tour.

 – powiedział Ali Homayounfar, Razer Kitsune Product Lead.


Poznaj wyższy poziom kontroli dzięki precyzyjnemu układowi przycisków z czterema ruchami


Zastępując tradycyjne joysticki czterema przyciskami odpowiadającymi za ruch, Razer Kitsune nadaje nowy wymiar kontroli rozgrywki w bijatykach, redukując błędy i umożliwiając graczom bezbłędne wykonywanie złożonych ruchów.

razer kitsune
materiały prasowe

Reaguj z prędkością światła dzięki ultraczułym liniowym przełącznikom optycznym


Dzięki zastosowaniu niskoprofilowych liniowych przełączników optycznych Razera, które po raz pierwszy pojawiły się w wielokrotnie nagradzanej klawiaturze DeathStalker V2 Pro, Kitsune oferuje ultra responsywne sterowanie, zapewniające precyzję i szybkość niezbędną do przechytrzenia przeciwników i wykorzystania przeciwko nim każdej okazji.

Zobacz również: Letnie Brzmienia 2023 – relacja z festiwalu w Warszawie


Smukła, przenośna konstrukcja dla mobilnych zawodników


Kitsune pozostaje wierny w zakresie ergonomicznej doskonałości, z której jest znany Razer. Kontroler został zaprojektowany z myślą o przenośności, dlatego ma smukłą obudowę, którą można łatwo umieścić w plecaku, oraz odłączany kabel USB typu C umożliwiający szybką konfigurację i pakowanie.

Zachowaj bezpieczeństwo i nieprzerwaną rozgrywkę dzięki blokadzie kabla i przełącznikowi blokady turniejowej. Zapięcie zabezpieczające kabel i przełącznik blokady turniejowej eliminują ryzyko przypadkowego rozłączenia i niechcianych wciśnięć podczas gorączki zawodów. Zapewnia to graczom spokój podczas walki, w której liczy się każda sekunda.

razer kitsune
materiały prasowe

Dopasuj swój styl dzięki zdejmowanej aluminiowej płycie górnej i Chrome RGB


Kitsune jest wyposażony w zdejmowaną aluminiową płytę górną oraz podświetlenie Razer Chroma RGB, co pozwala graczom nie tylko na najlepsze granie, ale także na wizualne spersonalizowanie  ich unikalnego stylu.

Innowacyjny krok Razera w obszarze optycznych kontrolerów arcade, wyposażonych wyłącznie w przyciski, stanowi ogromną zmianę jeśli chodzi o sterowanie grami. Łącząc w sobie precyzyjny układ przycisków z czterema ruchami, ultra responsywne liniowe przełączniki optyczne i super płaską obudowę, Kitsune staje się nowym tytanem w dziedzinie kontrolerów do gier walki na PS5 i PC.

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze