The Continental: Ze świata Johna Wicka – serial z buchającym akcją zwiatsunem

The Continental to trzyodcinkowy miniserial akcji, który zadebiutuje już we wrześniu na Prime Video.

The Continental: Ze świata Johna Wicka składał się będzie z 90 minutowych odcinków. Historia opowiedziana w nim będzie stanowiła prequel do filmów z uwielbianym przez nas zabijaką odgrywanego prze Keanu Reevesa. Na łamach produkcji Prime Video obserwować będziemy poczynania młodego Winstona, który walczyć będzie o przejęcie władzy w tytułowym hotelu. Rolę czarnego charakteru w tej miniserii odegra Mel Gibson. Poniżej wypchany do szpiku akcją zwaistun.

Zobacz również: Teściowie 2 – recenzja filmu

W obsadzie znajdują się:  Colin Woodell, Mel Gibson, Michelle Prada, Ben Robson, Hubert Point-Du Jour, Nhung Kate, Jessica Allain, Ayomide Adegun, Jeremy Bobb i Peter Greene. Za kamerą stoją Albert Hughes i Charlotte Brandstrom. Sceny akcji wyreżyserował doceniany za wiele filmów Larnell Stovall.

W serialu zaobserwujemy nie tylko młodego Winstona. Będziemy mieli również okazję na własne oczy zobaczyć skorumpowany Nowy Jork lat 70-tych. Bohater będzie musiał skonfrontować się z przeszłością, którą myślał, że lata temu zostawił za sobą. Będziemy świadkami walki i pięcia się w drabince wpływów w strukturach tajemniczego hotelu zabójców na zlecenie.

The Continental: Ze świata Johna Wicka wraz z pierwszym odcinkiem zadebiutuje na Prime Video już 22 września. Kolejne epizody będą pojawiać się na platformie co tydzień.

INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Tymoteusz Łysiak

Entuzjasta popkultury, który najpewniej zamiast kolejnego "Obywatela Kane" wolałby w kinie więcej produkcji w stylu "Toksycznego mściciela". Fan dziwności, horroru, praktycznych efektów, kociarz, psiarz i miłośnik ludzi. W grach lubujący się w satysfakcjonującym gameplay'u. Życie teatrem absurdu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze