Roan wypuszcza nowy singiel Przeznaczenie 23

Przeznaczenie 23 to drugi singiel promujący reedycję kultowej płyty Ogień zespołu Roan. Piosenka wypełniona jest energetycznymi gitarowymi riffami, a w połączeniu z poruszającym tekstem staje się hymnem dla tych, którzy wierzą, że każdy ma prawo do głosu i wpływu na swoje życie. Za tekst i muzykę odpowiedzialny jest Andrzej Sroka.

Bydgoski zespół ROAN zapowiada reedycję płyty Ogień, która w latach 90 cieszyła się ogromną popularnością. Premiera albumu już w piątek 08 września.

Wracamy z Ogniem i to dla nas bardzo ważna płyta. Cieszymy się, że wielu fanów w końcu zdobędzie ten krążek, od lat niedostępny na płycie. Nie możemy się też doczekać jesiennych koncertów, na które wszystkich gorąco zapraszamy! Będzie ogniowo!

ROAN to zespół o punkowych korzeniach. Niesłabnąca popularność i energetyczność piosenek z pierwszego albumu, prośby fanów, wciąż chcących ich słuchać na koncertach i w domu z płyty, skłoniły artystów do przygotowania zremasterowanego wydania Ognia. Wydawnictwo zawiera nowe wersje piosenek i jeden zupełnie premierowy utwór.

Zobacz również: Blur – The Ballad of Darren – recenzja płyty

Obrazek wyróżniający: okładka płyty // Agora Muzyka


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Natalia Banaś

Nie umie pisać o sobie, bo zawsze zapomina coś o sobie dodać. Kobieta wielu zainteresowań i zajęć, ale popkultura zawsze pozostaje na jednym z pierwszych miejsc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze