Sezon halloweenowy Pokémon przekształca się w Pokéween

Londyn, Wielka Brytania.  1 września 2023 r. Firma Pokémon Company International zaprasza Trenerów do świętowania Pokéween w sezonie duchów wraz z premierą tegorocznego zestawu Pokémon Trading Card Game (TCG): Trick or Trade BOOster, dostępnego już u uczestniczących w programie sprzedawców detalicznych.

Zestaw Trick or Trade BOOster zawiera asortyment mini zestawów rozszerzonych, które zapewniają dzieciom i rodzicom fajną alternatywę dla słodyczy dla miłośników cukierków albo psikusów. Każdy zestaw BOOster Trick or Trade zawiera trzy karty z Pokémon TCG – ozdobione pieczątką Pikachu z dynią – oraz nowy asortyment na rok 2023, w tym ulubione przez fanów Pokémony Pikachu i Mimikyu.

Zobacz również: Printing Press – przedpremierowa recenzja gry planszowej

Aby uzyskać więcej informacji i być na bieżąco, Trenerzy mogą odwiedzić stronę Pokemon.com/Pokeween, która zostanie zaktualizowana do Pokéween 2023 na początku października. Fani mogą również dołączyć do świętowania, używając hashtagu #Pokeween online.

Źródło głównej grafiki: materiały prasowe


INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze