Przejdź do zawartości

Terraformacja Marsa: Gra kościana – rusza przedsprzedaż!

Rzuć kośćmi i tchnij życie w Marsa! Terraformacja Marsa: Gra kościana to trzecia już gra słynnej serii ze stajni FryxGames. Grę w Polsce oczywiście wyda Rebel, a premierę zaplanowano na 4 października. Na stronie wydawcy ruszyła przedsprzedaż.

Terraformacja Marsa: Gra kościana to zupełnie nowe spojrzenie na jedną z najpopularniejszych gier strategicznych. Kości dostępne w grze reprezentują zasoby niezbędne, by zagrywać karty i wykonywać inne akcje. Dzięki płynnej rozgrywce i prostym zasadom tytuł dostarczy wyjątkowych wrażeń zarówno rodzinom, jak i wytrawnym graczom.

To zmodyfikowana wersja znanej, rozbudowanej planszówki. Świetnie się sprawdzi jeśli nie macie czasu na długie rozgrywki, a jednak lubicie satysfakcję z budowania silnika produkcji i klimat kosmicznej ekspansji. Fani serii z pewnością chętnie skorzystają z okazji, by wypróbować nowe strategie w oparciu o dodatkowe elementy. Kości reprezentujące zasoby to ciekawa zmiana, która wprowadza element losowości – zwłaszcza że gra nie daje nam możliwości ich przerzucania. To również doskonała propozycja wprowadzająca do uniwersum Terraformacji Marsa: jej zasady są prostsze i mniej przytłaczające dla nowych uczestników.

Zobacz również: Terraformacja Marsa: Ekspedycja Ares – recenzja gry planszowej

Terraformacja Marsa: Gra kościana
Fot. Rebel

INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze