A może tak, może nie – najnowszy singiel YUOS

Właśnie ukazał się najnowszy singiel YUOS, czyli Julianny Olańskiej znanej z 13. edycji The Voice of Poland.

Julianna Olańska to utalentowana artystka, która w 2022 roku zdobyła uznanie jako półfinalistka programu The Voice of Poland. Jej zaangażowanie i nieustępliwe dążenie do realizacji marzeń są widoczne w każdym kroku jej muzycznej kariery. Było to zauważalne już od pierwszego jej singla, który ukazał się w 2018 roku. Poprzez swoją twórczość, YUOS odważnie opowiada o pięknie i trudnościach codzienności, o których często wstydzi się mówić społeczeństwo. Jej muzyka łączy pokolenia, przynosząc uniwersalne przesłanie, które rezonuje zarówno z młodszymi, jak i dojrzałymi słuchaczami.

Zobacz również: Wywiad z Natalią Nykiel. Przepełnia mnie wdzięczność

A może tak, może nie to utwór opowiadający o tym, jak ciężko jest się wyrwać z głęboko zakorzenionych w nas schematach, które powielamy, pomimo ich toksyczności. Piosenka mówi, że warto stawiać sobie wyzwanie, aby spojrzeć na siebie i swoje działania z boku. Artystka zachęca, aby usłyszeć siebie głębiej. Zobaczyć czy przy tym wszystkim, zamiast siebie spełniać, to czy przypadkiem siebie nie krzywdzimy, bo na dobrą sprawę – ponownie, wchodzimy w dobrze nam znany, ugruntowany, niezdrowy schemat nacechowany naszymi brakami, tęsknotami i oczekiwaniami, Utwór mówi też o tym, jak artystka w przeszłości chciała zostać uratowana przez osoby trzecie, związki, ludzi. Jednak dochodzi do zmiany oraz decyzji, że tylko ona sama jest w stanie siebie uratować.

Źródło obrazka wyróżniającego: YOUS / materiały prasowe


INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Katarzyna Mrożek

Umysł ścisły z artystyczną duszą, to połączenie sprawia, że ciężko za nią nadążyć. Ekonomistka, której pasja do muzyki jest tak ogromna, że stała się sposobem na życie. Jej serce przyspiesza, gdy słucha rockowego i alternatywnego grania. Najlepszy sposób na odpoczynek? Trening tańca nowoczesnego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze