Igrzyska śmierci. Ballada ptaków i węży – nowe plakaty!

W sieci zagościły plakaty prezentujące bohaterów filmu Igrzyska śmierci. Ballada ptaków i węży. Premiera widowiska już 17 listopada.

W kontynuacji ekranizacji światowego bestsellera występują Tom Blyth jako Coriolanus Snow, Rachel Zegler jako Lucy Gray Baird i Peter Dinklage jako Casca Highbottom. Towarzyszyć im będą między innymi Viola Davis, Hunter Schafer i Josh Andrés Rivera.

Zobacz również: Ukryta Sieć – recenzja filmu. Oczy szeroko zamknięte

Igrzyska Śmierci
Fot. Plakaty z bohaterami filmu Igrzyska Śmierci: Ballada ptaków i węży. Forum Film Poland

Tak brzmi oficjalny opis filmu od dystrybutora:

Każda saga ma swój początek, a każdy bunt potrzebuje pierwszej iskry. Oto Dziesiąte Głodowe Igrzyska. W Kapitolu osiemnastoletni Coriolanus Snow zamierza skorzystać z szansy, jaką jest rola mentora i zdobyć sławę. Potężny niegdyś ród Snowów podupadł i przyszłość Coriolanusa zależy od tego, czy zdoła pokonać konkurentów. Tyle że fortuna nie bardzo mu sprzyja, bo otrzymuje poniżające zadanie. Zostaje mentorem Lucy Gray Baird, dziewczyny z Dystryktu Dwunastego, najbiedniejszego z biednych. Ich losy będą od teraz nierozerwalnie ze sobą splecione – każda decyzja, którą podejmie Snow, może prowadzić do sukcesu lub porażki, triumfu lub klęski. Na arenie rozgrywa się walka na śmierć i życie. Poza areną w Coriolanusie zaczyna budzić się współczucie dla skazanej na zgubę trybutki… Czy warto przestrzegać zasad, gdy liczy się tylko przetrwanie za wszelką cenę?

Źródło obrazka wyróżniającego: Forum Film Poland

Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze