SHABAZZ PALACES W DUECIE Z SYNEM NA NOWEJ EP-CE ROBED IN RARENESS

Ukazał się nowy utwór Shabazz Palaces Woke Up In A Dream feat. Lil Tracy. Kompozycja promuje  najnowszą EP’kę Robed In Rareness, która ukaże się 27 października nakładem wytwórni Sub Pop.

Shabazz Palaces jest kierowany przez wokalistę i producenta Ishmaela Butlera, a co niezwykłe, w tej szybującej i ekspansywnej nowej odsłonie występuje jego syn, niezrównany Lil Tracy. Ishmael prezentuje swoje liryczne umiejętności w kaskadowej medytacji z wężowym basowym rytmem, podczas gdy Tracy dostarcza swój żywy i filmowy diamentowy blask.

Zobacz również: Tash Sultana – SUGAR EP. – recenzja płyty

Mówiąc o genezie Woke Up In A Dream, Ishmael wyjaśnia:

Mój syn ma na mnie ogromny wpływ, nie tylko muzycznie. Odwiedził mnie w domu i po prostu wylegiwaliśmy się, gadaliśmy o niczym, paliliśmy zioło itp. W ciągu nocy wchodził i układał różne rzeczy. Pomiędzy przerwami na jedzenie i oglądanie meczu, wracał, nakładał warstwy i rzeźbił, a następnie unosił wokale w tle. Starałem się zachować spokój, ale byłem podjarany – kiedy usłyszałem, co zrobił, pomyślałem: DAMN, ten koleś to naprawdę ON.

Zobacz również: Żurkowski – Lipcowi – recenzja płyty

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze