ROAN powraca z reedycją legendarnej płyty Ogień

Roan, jeden z najpopularniejszych zespołów w latach 90-tych, powraca z reedycją legendarnego albumu Ogień, od lat niedostępnego na rynku. Płyta zawiera nowe wersje piosenek i jeden zupełnie premierowy utwór.

Wracamy z Ogniem i to dla nas bardzo ważna płyta. Cieszymy się, że wielu fanów w końcu zdobędzie ten krążek, od lat niedostępny na płycie. Nie możemy się też doczekać jesiennych koncertów, na które wszystkich gorąco zapraszamy! Będzie ogniowo!

ROAN to zespół o punkowych korzeniach. Niesłabnąca popularność i energetyczność piosenek z pierwszego albumu, prośby fanów, wciąż chcących ich słuchać na koncertach i w domu z płyty, skłoniły artystów do przygotowania zremasterowanego wydania Ognia. Wydawnictwo zawiera nowe wersje piosenek i jeden zupełnie premierowy utwór. Reedycja płyty to powrót do muzycznych korzeni i ukłon w stronę pierwszych i najwierniejszych fanów. To również chęć zainteresowania nowych słuchaczy.

Wielki atut ROAN-u to koncerty. To pełna mocy ekspresja, doskonałe, nowoczesne brzmienie i tzw. „ściana gitar”. To doskonała zabawa muzyków i publiczności, taniec pogo i wspólne śpiewanie przebojów. ROAN jest zespołem wielkich scen i małych klubów, a dźwięki płynące ze sceny to połączenie post punka, rocka i reggae.

Zobacz również: Mirror Tour – wywiad z Lauren Spencer-Smith. Nie tworzę utworów jedynie dla siebie

Obrazek wyróżniający: oficjalny profil zespołu // materiały prasowe


INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Natalia Banaś

Nie umie pisać o sobie, bo zawsze zapomina coś o sobie dodać. Kobieta wielu zainteresowań i zajęć, ale popkultura zawsze pozostaje na jednym z pierwszych miejsc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze