Wielka draka w małym mieście wystartowała na wspieram.to!

Wystartowała kampania Wielkiej draki w małym mieście! Wydawnictwo Lucky Duck Games rozpoczęło kampanię Wielkiej draki w małym mieście, polskiego wydania kooperacyjnej gry Townsfolk tussle.

Kampania już się ufundowała, ale potrwa jeszcze do 13.10, a premierę samej gry zaplanowano na jesień 2024. W Wielkiej drace… gracze wcielą się w dzielnych mieszkańców miasteczka Eureka-Zdrój. Po nagłej śmierci szeryfa do Eureki-zdroju nadciągają groźne zbiry, które chcą wykorzystać moment bezprawia. Nie możecie do tego dopuścić! W przeciągu czterech rund mieszkańcy zdobywają wyposażenie na straganie handlarki, a następnie stają do wspólnej walki ze zbirem. Zarówno każdy z mieszkańców, jak i z przeciwników, ma niesymetryczne umiejętności – dobre opracowanie strategii to podstawa! Przed ostatnim starciem wybrany zostanie nowy szeryf, który wspomoże w walce z najsilniejszym bossem. Gra wyróżnia się wyjątkową kreską, przywodzącą na myśl stare animacje. Tematyka jest jednak skierowana dla dorosłych – groźne zbiry i dzielni mieszkańcy stają naprzeciw sobie w krwawym starciu, obrazowo zilustrowanym na kartach i żetonach.

Zobacz również: Jekyll i Hyde – recenzja gry planszowej. Walka dobra ze złem wciąż trwa

W kampanii na serwisie wspieram.to, oprócz gry podstawowej, dostępne są dodatki Paskudni sąsiedzi i Fuchy na boku, oraz zestaw metalowych monet i zestaw przypinek. Każdy wspierający dostanie ponadto wyjątkową talię pokerowych kart, z ilustracjami Dawida Wiącka.

Wielka draka
Fot. Lucky Duck Games

Źródło głównej grafiki: materiały prasowe


INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze