Niezniszczalni 4 – nowy klip. Jason Statham vs Iko Uwais

Fragment starcia tytanów trafił do sieci.

Już 22 sierpnia do kin wejdzie film Niezniszczalni 4, czyli najnowsza odsłona przygód legendarnej ekipy najemników. W głównych rolach powracają znane z poprzednich części gwiazdy kina akcji. Kolejny raz dołączy do nich młoda krew. Oprócz Jasona Stathama, Sylvestra Stallone’a czy Dolpha Lundgrena zobaczymy m. in 50 Centa, Megan Fox oraz Iko Uwaisa. Ten ostatni zagra jednego z antagonistów.

Zobacz również: Belfer 3 Ostatnia Lekcja – recenzja. Dobry z plusem

Dziś do sieci trafił nowy klip z filmu na którym widzimy fragment efektownego starcia między Lee Christmasem, granym przez Jasona Stathama, a czarnym charakterem, w którego wcieli się właśnie Iko Uwais. Sekwencję możecie obejrzeć poniżej. Przypominamy, że Niezniszczalni 4 to pierwsza w historii część nakręcona w kategorii R. 


Źródło grafiki głównej: IGN

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze