Natalia Nykiel w towarzystwie tajemniczego mężczyzny w klipie do utworu Delta

Po premierze singla Bye Bye Natalia Nykiel nie zwalnia tempa.

Podczas niedawnego Sopot Top of the Top Festival artystka zaprezentowała spektakularne show, które było symbolicznym podsumowaniem jej 10 lat na scenie. Był to pierwszy tak duży, pełen efektów specjalnych występ w historii Opery Leśnej. W relacjach, które ukazały się w mediach nie brakowało podsumowań, że Natalia Nykiel podkreśliła tym występem, że jest jedną z najważniejszych artystek młodego pokolenia w Polsce.

Zobacz również: Wywiad z Natalią Nykiel. Przepełnia mnie wdzięczność

Już podczas promocji ostatniego singla Natalia zapowiedziała, że będzie rozpieszczała fanów nowymi utworami wydawanymi pod niezależnym labelem OTR i dotrzymuje słowa. Choć Bye Bye dobrze radzi sobie na playlistach w Polsce i zagranicą, właśnie ukazał się jej pierwszy od dawna polskojęzyczny utwór Delta. Piosenka jest wspólną produkcją stworzoną z Andrzejem Fonai Pieszakiem, wieloletnim instrumentalistą Nykiel.

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze