Western Digital prezentuje niezwykle wydajny dysk Mobile Gaming NVMe SSD

Należąca do Western Digital marka WD_BLACK wprowadza na rynek nowe, wysoko wydajne rozwiązanie M.2 2230. Jego zadaniem jest zwiększenie pojemności popularnych, przenośnych konsol do gier. Nowym produktem, zbudowanym w oparciu o doświadczenie i technologie stworzone na potrzeby marki WD_BLACK, jest WD_BLACK SN770M NVMe SSD.

WD_BLACK SN770M NVMe SSD ma kompaktowy format nośnika M.2 2230. Pozwala użytkownikom przenośnych urządzeń do gier łatwo rozszerzyć ich pojemność i zabrać ze sobą całą swoją bibliotekę gier. Dysk dostępny jest w kilku wersjach o różnych pojemnościach, co ma na celu umożliwić wybranie wersji odpowiadającej indywidualnym potrzebom każdego gracza – do dyspozycji jest maksymalnie do 2 TB pojemności w sprawdzonej technologii Western Digital TLC 3D NAND. Nowy nośnik pozwala z powodzeniem zanurzyć się w świat gry. Dzieje się to dzięki obsłudze technologii PCIe Gen 4.0, Western Digital nCache 4.0 oraz Microsoft DirectStorage. To doskonały sposób na zwiększenie wydajności kompatybilnych urządzeń do gier, takich jak np. ASUS ROG Ally. Nowy dysk WD_BLACK zapewnia prędkości na poziomie 5 150 MB/s (dla modeli 1 TB oraz 2 TB). Pozwala to na błyskawicznie instalowanie gier i wczytywanie poziomów. 

Zobacz również: Razer Blackwidow V4 Pro – recenzja klawiatury

WD_BLACK SN770M NVMe SSD dostępny jest w wersjach o pojemności 500 GB, 1 TB oraz 2 TB i jest objęty 5-letnią, ograniczoną gwarancją Western Digital. Wariant 500 GB jest dostępny w sklepie online Western Digital oraz innych sklepach w cenie 400 PLN. Wersja 1 TB dostępna jest w cenie 580 zaś 2 TB – 1 100 PLN.

Źródło głównej grafiki: materiały prasowe


INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze