KiM czyli Edyta i Jacek Chrzanowscy w nowym singlu zapowiadającym album Opowieści

Braku utwór otwierający album Opowieści, który ukaże się już 22 września.

Jest to dla mnie ważny tekst, manifestujący nową rzeczywistość wolną od toksycznych relacji. Taki moment, w którym zaczynasz pojmować, że to w czym tkwisz od dłuższego czasu jedynie wysysa z Ciebie energię zamiast odżywiać. Często błędnie postrzegamy relacje, w których nie możemy polegać na tej wybranej przez Nas osobie jako ekscytujące. Raz jest raz jej nie ma. Niewiadoma. Kołowrotek emocji. Adrenalina. Nie zauważając jak bardzo Nas to wyniszcza. 

mówi Edyta Chrzanowska.

Zobacz również: Long live the Queens! SIX – recenzja spektaklu

Opowieści to debiutancka płyta duetu KiM, na której znajduje się 9 piosenek utrzymanych w stylistyce alternatywnej elektroniki z delikatnymi wycieczkami w stronę muzyki popularnej. Piosenki te charakteryzują głębokie, poruszające teksty dotykające tematyki relacji kobieta-mężczyzna, samotności w kontakcie z drugim człowiekiem, czy po prostu szeroko pojętej miłości. Praca nad płytą była bardzo rozciągnięta w czasie (pierwsze szkice piosenek powstały już około 2016 roku) jednak tak długi okres tworzenia sprawił, że wydawnictwo to pomimo stylistycznej spójności charakteryzuje się dość sporym eklektyzmem.

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze