Mortal Kombat 1 – Omni-Man na pierwszym gameplay’u

Złoczyńca doczekał się pierwszej zapowiedzi, na której widzimy jak będzie rozprawiał się z wrogami.

Studio Warner Bros. Games przy okazji trwającego Comic Conu opublikowało nowy trailer z elementami gameplayu do nowej odsłony Mortal Kombat. Tym razem jej głównym bohaterem jest postać z animowanego serialu Amazona – Omni Man. Zapowiedziany jakiś czas temu heros nie miał do tej pory okazji zaprezentować swoich ruchów, jakie będzie posiadał w grze. Możecie je zobaczyć na poniższym, krwawym materiale.

Zobacz również: Mortal Kombat 1 – recenzja gry. Nie do końca udany nie do końca reboot

Omni Man zawita do Mortal Kombat 1 już w listopadzie jako jedna z dodatkowych grywalnych postaci. Obok niego, dodatkowymi kultowymi bohaterami, w które będzie można się wcielić są między innymi Homelander z serialu The Boys, czy Peacemaker z produkcji DC Comics.


Źródło grafiki głównej: mat. prasowe
Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze