Cały ten seks – zwiastun nowej polskiej produkcji od Amazona

Tematyka seksu wciąż nie traci na popularności w licznych w filmach czy serialach. Tym razem na tapet bierze ją studio Amazona.

Cały ten seks to nowa polska produkcja, nakręcona dla Amazon Prime Video. Film zapowiedziany jest przez wytwórnię jako opowieść o kobiecych i męskich fantazjach. Humor będzie bazował na serii nieporozumień w komunikacji między partnerami. Twórcy zapowiadają pokazanie w zabawny sposób skomplikowanych relacji, a jednocześnie skłonić widzów do refleksji. Właśnie otrzymaliśmy pierwszy zwiastun filmu.

Zobacz również: The Burial – recenzja filmu. Zabójca Gigantów

Fabuła skupi się na życiu 6 par – każda z nich na różnym etapie związku – zmagających się z trudami wspólnego życia. W główne role wcielą się Nicolas Przygoda i Natalia Sierzputowska, Michał Czernecki i Katarzyna Warnke, a także Magdalena Lamparska, Piotr Witkowski i Piotr Stramowski. Reżyserią zajął się Tomasz Mandes, czyli reżyser mocno obyty w prezentowanym temacie. Znamy go bowiem z produkcji takich filmów jak trylogia 365 dni, czy Heaven in Hell.

Premiera filmu na Amazon Prime Video odbędzie się już 10 listopada.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze