W głowie się nie mieści 2 – mamy pierwszy trailer

Do sieci trafiła zapowiedź kontynuacji hitu Pixara.

Jakiś czas temu otrzymaliśmy informację, że studio Disney Pixar przygotowuje kilka sequeli swoich produkcji. Jedną z nich jest druga część filmu W głowie się nie mieści. Zobaczymy w niej dalsze przygody dorastającej Riley i mieszkających w jej umyśle emocji, odpowiadających za zmiany jej nastroju.

Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun kontynuacji. Dowiadujemy się z niego, że oprócz Radości, Smutku, Złości, Odrazy i Strachu poznamy kolejne emocje, które zagoszczą w głowie głównej bohaterki wraz z dalszym etapem jej dojrzewania. Kilka z nich zostało wymienionych pod koniec trailera. Zmiana spowoduje kompletną rewolucję.

Zobacz również: Super Mario Bros. Wonder – recenzja gry. Co różni Ratcheta od Mario?

Razem z powyższym trailerem otrzymaliśmy też plakat, który zdradza przybliżony termin premiery. W głowie się nie mieści 2 trafi do kin latem 2024 roku.

W głowie się nie mieści
fot: mat. prasowe

Źródło grafiki głównej: kadr z filmu W głowie się nie mieści
Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze