Madame Web – pierwszy zwiastun już dostępny!

Sony, studio które odpowiada między innymi za film Morbius oraz Venom, wypuściło dziś zapowiedź najnowszej produkcji z świata Spider-Man. Madame Web to produkcja, która od dawna cieszy się dużym zainteresowaniem. Główne role w tym filmie grają Dakota Johnson i Sydney Sweeney. Premiera zapowiedziana jest na 14 lutego 2024 roku.

Film Madame Web to kolejna odsłona uniwersum związanego z człowiekiem pająkiem. Główna bohaterka to Cassandra Webb, a towarzyszy jej między innymi Julia Carpenter, posiadająca miano Spider-Woman. W zwiastunie pojawia się również Ezekiel Sims. Tajemnicza postać o pajęczych zdolnościach, która prawdopodobnie będzie przeciwnikiem głównych bohaterek.

Zobacz również: Najlepsze komiksy o Spider-Manie

Madame Web to postać z komiksów Marvela. Jej cechą charakterystyczną jest tajemnicza i nieco magiczna osobowość. Postać ta posiada zdolności obejmujące między innymi jasnowidzenie, telepatię oraz prekognicję. Potrafi wpływać na umysły innych osób. Z takimi umiejętnościami głównej bohaterki, zapowiada się naprawdę ciekawe widowisko.

Źródło obrazka wyrózniającego: materiały promocyjne

Dominika Dąbek

Dużo ogląda. Jeszcze więcej czyta. Fanka Marvela, w szczególności jego kinowej odsłony oraz innych dobrych filmów, seriali i książek. W przerwach od tego wszystkiego składa zestawy Lego. W sieci znana jako movie_nika.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze