What If…? – mamy plakat i zwiastun 2. sezonu!

Jeszcze przed samym końcem roku czeka nas premiera drugiego sezonu serialu What If…?. Nowa odsłona to gratka dla fanów Marvela, którzy czekali na kolejne ekscytujące, alternatywne przygody swoich ulubionych bohaterów. Już po samej zapowiedzi widać, że ten sezon będzie zaskakujący, ale także bardzo zabawny!

Co ciekawe, Disney zdecydowało się na rzadko spotykany zabieg. Pierwszy odcinek na platformie będziemy mogli obejrzeć już 22 grudnia, a pozostałe z osiem odcinków będą pojawiały się sukcesywnie każdego, kolejnego dnia. To pierwsza produkcja, która będzie emitowana właśnie w taki sposób. Dodatkowa niespodzianka dla fanów – jeden z odcinków będzie typowo świąteczny!

Zobacz również: The Marvels – recenzja filmu. Tego się nie spodziewałam!

Jak pokazuje zwiastun, w drugim sezonie What If…? wystąpią między innymi takie postaci jak: Hela, Nebula, Gamora, Thanos oraz nowa bohaterka Kahhori. Nie umniejszając pozostałym wymienionym bohaterom, to właśnie ten ostatni heros wzbudza największe zainteresowanie. Jest to młoda kobieta która należy do plemienia Mohawków. Jest to na tyle ciekawa postać, gdyż do całego uniwersum Marvela, zostaje wprowadzona właśnie w omawianym serialu. Do tej pory nie pojawiła się nawet na kartach komiksu. Nie zabraknie również znanego widzom przewodnika po multiwersum – powróci sam The Watcher, czyli Obserwator.

What If…? to animowany serial stworzony przez Marvel Studios, który eksploruje alternatywne rzeczywistości i scenariusze w uniwersum MCU. Pierwszy sezon składa się z dziewięciu odcinków i zadebiutował na platformie Disney+ w sierpniu 2021 roku. Serial rozpoczyna się od pytania „Co by było, gdyby…?” i przedstawia różnorodne historie, które stanowią zmienioną wersję kluczowych wydarzeń z MCU. Każdy odcinek koncentruje się na innej postaci lub wydarzeniu.

What If...?

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały promocyjne

Dominika Dąbek

Dużo ogląda. Jeszcze więcej czyta. Fanka Marvela, w szczególności jego kinowej odsłony oraz innych dobrych filmów, seriali i książek. W przerwach od tego wszystkiego składa zestawy Lego. W sieci znana jako movie_nika.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze