Nosferatu – zaprezentowano pierwsze zdjęcie z filmu

Twórca Czarownicy: Bajki ludowej z Nowej Anglii oraz Lighthouse nakręcił remake kultowego Nosferatu – symfonia grozy. Z okazji zaprezentowania pierwszego zdjęcia z produkcji, reżyser zapowiedział, że najnowsza wersja będzie naprawdę strasznym filmem.

Nosferatu to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2024 roku. Na łamach magazynu Empire przedstawiono pierwsze zdjęcie z horroru. Udostępniono również wywiad z reżyserem produkcji Robertem Eggersem. Twórca ujawnił, że jego odsłona historii o kultowym wampirze została zrealizowana w oldschoolowym, gotyckim stylu. Według reżysera prawdziwy szok wywoła u widzów kreacja aktorska Billa Skarsgårda, który podobno w filmie jest nie do poznania. Zdradzono również, że historia ma skupić się bardziej na postaci Lily-Rose Depp.

Zobacz również: Dzikie mięso Roberta Eggersa

nosferatu

Niemy horror Nosferatu – symfonia grozy doczekał się swojego pierwszego remake’u w postaci filmu Nosferatu wampir z 1979 roku w reżyserii Wernera Herzoga. Najnowsza wersja stworzona przez Eggersa ma zadebiutować w kinach w przyszłym roku. W obsadzie znaleźli się Nicholas Hoult (Thomas Hutter), Lily-Rose Depp (Ellen Hutter), Willem Dafoe (Profesor Albin Eberhart Von Franz), Aaron Taylor-Johnson (Friedrich Harding), Emma Corrin (Anna Harding), Ralph Ineson (Dr Wilhelm Sievers), Simon McBurney (Knock) i Bill Skarsgård (Hrabia Orlok / Nosferatu).

Źródło grafiki głównej: Getty Images

INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Agata Czajkowska

Studentka pierwszego roku kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim. Fascynuje ją slasher, produkcje found footage oraz włoski nurt giallo. W przyszłości planuje nadrobić horrory niemieckiego ekspresjonizmu czy franczyzę Universal Monsters. Od kilku lat interesuje się sezonem nagród. W wolnym czasie chodzi do kina, a także uczy się szwedzkiego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze