Superman: Legacy – tymi komiksami inspiruje się James Gunn

James Gunn pracuje obecnie nad filmem Superman: Legacy. Widać, że reżyser dba o research i lubi dzielić się tym w sieci. Ostatnie zdjęcie sugeruje, z jakich serii twórca czerpie inspirację.

Moodboardy to rzecz zwyczajna w kwestii działań kreatywnych. Ot, zbiór różnych zdjęć, czy wycinków, które wspomagają burzę mózgów. W ten sam sposób powstaje Superman: Legacy, dzieło, które wejdzie w nowo tworzone filmowe uniwersum DC. Poprzednie, DCEU, oficjalnie zakończy się filmem Aquaman: Zaginione Królestwo. Z kolei James Gunn nie kryje radości z pracy twórczej i często dzieli się w social mediach postępami nad produkcją o Człowieku ze Stali.

Zobacz również: Najlepsze komiksy z Batmanem

Jak widzimy, mamy tu nie tylko komiks Superman: For All Seasons, ale także dzieła Tima Sale (Spider-Man: Niebieski). Wcześniej Gunn wrzucał również okładkę tomu Man of Tommorow. Wnioskując z jego wypowiedzi, można założyć, że w głównej mierze właśnie te pozycje posłużyły za inspirację przy kreowaniu najnowszej wersji znanego superbohatera. W jego rolę wcieli się z kolei David Corenswet. Czy pojawią się charakterystyczne czerwone bokserki? Przekonamy się o tym w 2025 roku.

Źródło obrazka wyróżniającego: DC/Tim Sale

INSTAGRAM
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze