The First Shadow – pierwsze zdjęcie z prequela Stranger Things

Podczas gdy zbliża się finałowy sezon serialu Stranger Things, twórcy jeszcze w tym roku przeniosą Demogorgona na deski teatru.

Stranger Things: The First Shadow to unikalny spektakl, który będzie można obejrzeć w prestiżowym Phoenix Theatre. Fabuła zabierze nas do Hawkins w roku 1959, czyli – według oficjalnego tagline spektaklu – „zanim świat wywrócił się na drugą stronę”. Będziemy śledzić losy postaci, które już znamy, między innymi Joyce Maldonado i Jimma Hoppera. Marzeniem tej pierwszej będzie wyjazd z Hawkins raz na zawsze. Poznamy też siostrę Boba Newby’ego oraz nowego ucznia Henry’ego Creela. Zdaje się, że to właśnie jego będzie ścigać jakaś mroczna przeszłość.

Zobacz również: Jesienne premiery musicalowe – przegląd

Scenariuszem do spektaklu zajęła się Kate Tefry, a na stołku reżyserskim zasiedli Stephen Daldry i Justin Martin. W obsadzie zobaczymy między innymi: Shane’a Attwooll (Jim Hopper), Isabellę Pappas (Joyce Maldonado) i Chrisa Buckley’a (Bob Newby). Twórcy zapewniają, że sztuka będzie równie spektakularna jak serial, a przynajmniej na tyle, na ile pozwalają na to deski teatru. Mało tego! To właśnie w tym spektaklu ma się kryć klucz do finałowego starcia serialu. Premiera Stranger Things: The First Shadow już 14 grudnia.

The First Shadow
fot. Netflix // Hollywood Reporter

Źródło obrazka głównego: fot. materiały prasowe // Netflix

Agata Kowalczewska

Wychowana na fantastyce, od niedawna zakochana również w reportażach. Choć książki stoją wysoko na liście jej hobby, są na niej również dobre filmy, seriale i puby z planszówkami.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze