Lawn Mowing Simulator już w marcu 2024 na Nintendo Switch

Zbliża się premiera gry Land Mowing Simulator w wersji na Nintendo Switch. Zamówienia przedpremierowe na pudełkowe wydanie Landmark Edition wystartują wkrótce.

Duisseldorfski deweloper i wydawca gier wideo astragon Entertainment oraz studio Skyhook Games ogłosili dziś, że gra Lawn Mowing Simulator zawita na konsoli Nintendo Switch™ już 14 marca 2024 roku. Ponadto, Lawn Mowing Simulator zostanie udostępniony fanom pudełkowo w polskiej wersji językowej (z napisami) jako Landmark Edition. Wydanie zaoferuje pełnię wrażeń z podstawowej gry, a także dodatkową zawartość, dzięki dwóm dodatkom: Dino Safari i Ancient Britain!

Zobacz również: Totem – recenzja filmu. Kiedy skończy się świat?

Lawn Mowing Simulator to najlepsza propozycja dla wszystkich graczy, którzy zawsze chcieli zbudować własne imperium koszenia trawników. Wiąże się to z zatrudnianiem nowych pracowników, pilnowaniem finansów i zakupem nowych maszyn. W tym ostatnim celu oryginalne, licencjonowane kosiarki marek: Toro, SCAG, STIGA i EGO, zostały odtworzone graficznie w szczegółowy sposób. Każda kosiarka to zestaw innych wyzwań, akcesoriów i ulepszeń.

Misje przenoszą graczy do tętniących życiem dzielnic mieszkalnych, zielonych przestrzeni wiejskich domów, terenów historycznych zamków oraz ogromnych pól jeździeckich. Każda mapa stanowi indywidualne wyzwanie, które wymaga dokładnej inspekcji terenu, właściwego wyboru wysokości ostrza i monitorowania obciążenia silnika.

Land Mowing Simulator
screen z gry Land Mowing Simulator | PLAION
Dodatkowo, akcesoria takie jak mulczery, walce, recyklery, zbieracze trawy i kosiarki bijakowe zwiększają poziom realizmu. Lawn Mowing Simulator tryb kariery, ekskluzywny tryb szybkiego koszenia, który będzie obecnie dostępny tylko w wersji Switch, oraz trybowi wyzwań.
Natomiast w dodatkowej zawartości Dino Safari gracze odwiedzą cztery wybiegi parku dinozaurów, których trawniki wymagają starannej pielęgnacji. W dodatku „Ancient Britain” należy zadbać o tereny zielone niezwykłych miejsc w Wielkiej Brytanii.
Gra Lawn Mowing Simulator zadebiutuje 14 marca 2024 roku na konsolę Nintendo Switch™. Edycja fizyczna Landmark Edition będzie posiadała opisaną zawartość dodatkową oraz pełną polską wersję językową (z napisami).

Zobacz również: Będzie lepiej – recenzja filmu. To będzie trudny rok….

Land Mowing Simulator
screen z gry Land Mowing Simulator | PLAION
Źródło obrazka głównego: materiały prasowe
Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze