Banishers: Ghosts of New Eden z nowymi szczegółami rozgrywki

Nadchodząca gra od studia DON’T NOD z nowym zwiastunem. Materiał pokazuje wszystkie szczegóły rozgrywki, które warto poznać przed rozpoczęciem przygody.

Focus Entertainment razem z DON’T NOD opublikowali dziś nowy zwiastun prezentujący szczegóły rozgrywki w Banishers: Ghosts of New Eden. Odkryj wszystkie najważniejsze funkcje zanim zaczniesz zagłębiać się w tę fabularną, pełną akcji grę RPG, łączącą wciągającą i osobistą narrację z dynamicznym systemem walki. Wciel się w rolę dwojga utalentowanych łowców duchów i partnerów stojących przed trudnymi decyzjami, które mają głębokie konsekwencje zarówno dla żywych, jak i umarłych.

Zobacz również: Life is Strange: True Colors – recenzja gry. Boże, dość

Nowy Eden, 1695: Antea i Red są kochankami i Pogromcami, doświadczonymi łowcami duchów, chroniącymi ludzi przed wędrującymi duszami. W świecie pełnym okultystycznych niebezpieczeństw graj obiema dostępnymi postaciami. Stawiaj czoła trudnym wyborom, podejmuj ciężkie decyzje. Walcz też z wszelkiego rodzaju koszmarnymi stworzeniami, łącząc broń Reda z widmowymi zdolnościami Antei.W tym nowym zwiastunie będziesz przemierzać Nowy Eden, dowiadując się więcej o swoim celu jako Pogromca.  Odkryjesz również jak pomóc zdjąć klątwę ciążącą na lokalnych mieszkańcach, jednocześnie radząc sobie z własną tragedią kochanków: żywego i martwej. Odkryj łączenie stylów walki z karabinem, mieczem i pochodnią Reda oraz eterycznych ataków Antei. Dzięki jej nadnaturalnym umiejętnościom odkryjesz czego nie da się zobaczyć gołym okiem i wyzwolisz niszczycielskie ataki duchowe, od teleportacji po widmowe strefy obrażeń. Zmieniaj swobodnie postacie, aby tworzyć kombinacje i potężne synergie, gdy stawiasz czoła coraz bardziej złośliwym wrogom.Każda dusza, którą wygnasz, każdy duch, któremu zapewnisz pokój, każde życie, które poświęcisz, aby ocalić Anteę, nieubłaganie zaprowadzi cię do któregoś z zakończeń. Czy będziesz miłosiernym zbawicielem, czy bezlitosnym pogromcą?

Banishers: Ghotsts of New Eden
Banishers: Ghosts of New Eden | Plaion

Gra Banishers: Ghosts of New Eden ukaże się już 13 lutego 2024 roku na platformach PlayStation 5 i Xbox Series X w polskiej wersji językowej (z napisami). Dzięki współpracy firm Focus Entertainment oraz PLAION Polska można ją już teraz zamówić w wyjątkowej edycji fizycznej. Dzięki temu można na premierę otrzymać DLC z Zestawem Tułacza. W jego skład wchodzi strój Tułacza oraz Cortador i Ascuę, legendarne bronie od dawno zaginionego, słynnego pogromcy.

Źródło obrazka głównego: Plaion

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze