Deadpool & Wolverine – pierwszy zwiastun nadchodzącego filmu z MCU

Podczas gdy amerykańskie święto futbolu trwa w najlepsze, my możemy nacieszyć się zwiastunem nadchodzącej produkcji z Marvel Cinematic Universe. 

Podczas Super Bowl 2024 dostaliśmy zapowiedź jedynej produkcji MCU w tym roku. Oprócz tego poznaliśmy oficjalny tytuł filmu – Deadpool & Wolverine. Trzecia odsłona przygód Deadpoola z kategorią R trafi do kin już 26 lipca tego roku.

Zobacz również: The Marvels – recenzja filmu. Tego się nie spodziewałam!

Deadpool & Wolverine to powrót współpracy Hugh Jackmana oraz szefa oddziału MCU – Kevina Feige’a. Poprzedni raz panowie mieli okazję wspólnie pracować przy filmie w 2009 roku w ramach niekanonicznego X-Men Origins: Wolverine. Oprócz Jackmana i Reynoldsa, w trzecim Deadpoolu pojawią się również: Morena Baccarin w roli Vanessy, Brianna Hildebrand jako Negasonic Teenage Warhead, Stefan Kapičić jako Colossus, Leslie Uggams jako Blind Al, Karan Soni jako Dopinder, jak również Rob Delaney jako Peter.

Wraz z trailerem do sieci trafił również plakat filmu.

Deadpool & Wolverine
plakat filmu Deadpool & Wolverine | Marvel Studios

Źródło obrazka głównego: Marvel Studios

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze