Królestwo Planety Małp na nowym zwiastunie z Super Bowl

Podczas gdy amerykańskie święto futbolu trwa w najlepsze, my możemy nacieszyć się zwiastunem nadhcodzącej odsłony z uniwersum Planety Małp.

Podczas Super Bowl 2024 dostaliśmy zwiastun filmu Królestwo Planety Małp. Najnowsza zapowiedź  produkcji w reżyserii Wesa Balla rzuca więcej światła na małpią społeczność, która utworzyła się wiele pokoleń po wydarzeniach z trylogii Cezara.

Zobacz równieżArgylle. Tajny Szpieg – recenzja filmu. Na łeb na szyję

Reżyser Wes Ball tchnie nowe życie w globalną, epicką serię osadzoną kilka pokoleń w przyszłości po panowaniu Cezara. Małpy są tu dominującym gatunkiem żyjącym harmonijnie, a ludzie zostali zredukowani do życia w cieniu. Kiedy nowy tyraniczny przywódca małp buduje swoje imperium, jedna młoda małpa podejmuje mrożącą krew w żyłach podróż. Podczas niej zacznie kwestionować wszystko, co dotąd znała o przeszłości, i podejmie decyzje, które zdefiniują przyszłość zarówno dla małp, jak i ludzi.

Królestwo Planety Małp reżyseruje Wes Ball (trylogia Więźnia Labiryntu). Natomiast  w rolach głównych występują Owen Teague (To), Freya Allan (netflixowy Wiedźmin), Kevin Durand (Locke & Key), Peter Macon (Shameless) oraz William H. Macy (Fargo). Scenariusz napisał Josh Friedman (Wojna światów) oraz Rick Jaffa & Amanda Silver (Avatar: Istota wody) i Patrick Aison (Prey)

Zobacz równieżPriscilla – recenzja filmu. Pułapka Graceland

Źródło obrazka głównego: 20th Century Studios

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze