Twisters z pierwszym zwiastunem z Super Bowl

Universal Pictures podczas Super Bowl 2024 prezentuje pierwszy zwiastun remake’u kultowego filmu z 1996 roku. Premiera planowana jeszcze na ten rok.

Podczas Super Bowl 2024 mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy zwiastun do filmu Twisters od Universal Pictures. Oryginalna produkcja wyprodukowana przez Warner Bros zadebiutowała w kinach w 1996 roku. Był to swoisty apel społeczny ostrzegający, że bieganie w kierunku nadciągającego tornada może skończyć się tragicznie. Natomiast tego lata epicki film katastroficzny powróci. Jednocześnie dostarczy adrenaliny, trzymając widzów na skraju fotela. Twisters zaoferuje niezapomnianą przejażdżkę na wielkim ekranie, która pozwoli bezpośrednio doświadczyć jednej z najwspanialszych, niszczycielskich sił natury.

Zobacz równieżMoonfall – recenzja filmu. U Emmericha bez zmian

Edgar-Jones występuje jako Kate Cooper, była tropicielka burz. Nawiedzona przez niszczycielskie spotkanie z tornado podczas studiów uniwersyteckich, która teraz bezpiecznie analizuje wzorce burz na ekranach w Nowym Jorku. Jej przyjaciel Javi (Anthony Ramos) przyciąga ją z powrotem na otwarte równiny, by przetestować przełomowy system śledzenia. Tam krzyżuje drogi z Tylerem Owensem (Glen Powell), czarującym i lekkomyślnym gwiazdorem mediów społecznościowych, który kwitnie, publikując swoje przygody z tropieniem burz ze swoją hałaśliwą ekipą, im bardziej niebezpieczne, tym lepiej.

W Twisters  występują: Brandon Perea z Nope, Sasha Lane (American Honey), Daryl McCormack (Peaky Blinders), Kiernan Shipka (Chilling Adventures of Sabrina), Nik Dodani (Atypical) jak również laureatka Złotego Globu Maura Tierney (Beautiful Boy).

Źródło obrazka głównego: Universal Pictures

 

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze