The Last of Us – do drugiego sezonu dołączają nowe nazwiska

Drugi sezon  The Last of Us jest obecnie kręcony w Vancouver, a HBO w końcu ogłosiło, którzy aktorzy zostali obsadzeni jako 4 kluczowe postacie drugoplanowe.

Serialowa adaptacja The Last of Us wzbogaciła się o nowe nazwiska. Danny Ramirez, Ariela Barer, Tati Gabrielle i Spencer Lord dołączyli do obsady nowego sezonu serialu. Ramirez wcieli się w Manny’ego, lojalnego żołnierza, którego słoneczne spojrzenie przeczy bólowi starych ran. Barer została obsadzona jako Mel, młodą lekarkę, której zaangażowanie w ratowanie życia jest kwestionowane przez realia wojny. Gabrielle odegra rolę Nory, medyczki wojskowej walczącej o pogodzenie się z grzechami przeszłości. Lordowi natomiast przypadło wcielenie się w Owena, łagodną duszę uwięzioną w ciele wojownika, skazaną na walkę z wrogiem, którego nie chce nienawidzić.

Zobacz również: Najlepsze seriale HBO

HBO na początku tego roku podzieliło się także wynikiem castingu dwóch innych, kluczowych postaci. W rolę Abby wcieli się Kaitlyn Dever (Bilet do rajuBooksmart). Z kolei Young Mazino (serial Awantura) zagra Jessego.

The Last of Us jest adaptacją gry studia Naughty Dog o tym samym tytule. Historia rozgrywa się dwadzieścia lat po tym jak epidemia zniszczyła współczesną cywilizację. Śledzimy w nim losy Joela (Pedro Pascal), który ma za zadanie transportu czternastolatki Ellie (Bella Ramsey) ze strefy kwarantanny do organizacji szukającej leku na wirusa. Wspólnie starają się przetrwać w tym brutalnym świecie. Za serial odpowiadają Craig Mazin (Czarnobyl) i Neil Druckmann (twórca gry).

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze