Bezdomni + piłka nożna = Piękna Gra. Zwiastun filmu Netfliksa

Już za kilka tygodni Netflix zaprezentuje pełnometrażową produkcję, której gwiazdą będzie Bill Nighy. Platforma podzieliła się nowym zwiastunem filmu sportowego Piękna Gra (The Beautiful Game).

Mal (Bill Nighy, znany z Czasu na Miłość) prowadzi angielską drużynę piłki nożnej dla bezdomnych. Postanawia wyruszyć ze swoimi piłkarzami do Rzymu, powalczą o Mistrzostwo Świata Bezdomnych w Piłce Nożnej, czyli mundial ulicznej piłki.

Zobacz również: Najlepsze filmy Netflixa 

Mal w ostatniej chwili zabiera ze sobą utalentowanego napastnika Vinny’ego (Micheal Ward, znany z Imperium Światła), który znacząco zwiększa ich szanse na zwycięstwo. Jednak warunkiem jest dla niego oderwanie się od przeszłości i pełne zaangażowanie w drużynę.

Film Piękna Gra nakręcono przy wsparciu Mistrzostw Świata Bezdomnych w Piłce Nożnej. To opowieść o kolejnych szansach, gdzie drużyny bezdomnych z całego świata odkrywają, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu i wszystko się może zdarzyć.

Premiera zaplanowana jest na 29 marca 2024 roku.

Źródło grafiki: Netflix

Joanna Sekuła

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Nauczycielka i tłumaczka. Trochę Gorzowianka, trochę nadal Kalifornijka. Miłośniczka punka, horrorów, maksymalizmu, diabłów tasmańskich. Pisze od piątego roku życia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze