Garfield spotyka swojego ojca. Nowy zwiastun nadchodzącej animacji!

Zapowiada się całkiem przyjemna, rodzinna animacja!

Już za dwa miesiące, 31 maja, do kin wejdzie kolejna odsłona przygód najpopularniejszego kota w popkulturze. Sony postanowiło o tym fakcie przypomnieć, wypuszczając kolejny zwiastun animacji. Nakreśla on nieco fabułę filmu, a nawet ukazuje spotkanie pomiędzy Garfieldem a jego tatą. W oryginalnej wersji bajki, swojego głosu użyczyli m.in. Chris Pratt (Garfield), Samuel L. Jackson (Vic, ojciec Garfielda) oraz Nicholas Hoult (Jon).

Zobacz również: Najlepsze filmy animowane dla dzieci

Opis dystrybutora: Garfield jest najbardziej znanym kotem na świecie. Jest leniuchem, który uwielbia lasagne i nie cierpi poniedziałków.  Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem – niechlujnym ulicznym kotem Vicem – Garfield i jego psi przyjaciel Odie zmuszeni są porzucić swoje doskonałe leniwe życie i dołączyć do Vica w zabawnym napadzie.

Fot. główne: kadr z filmu Garfield (2024)

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze